Menu
Sepetiniz
Tüm ürünlerde % 20 indirim Şimdi Alışveriş Yapın

Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Siparişiniz, ups kargosu firması tarafından ücretsiz olarak teslim edilecektir.

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar www.sanatsepeti.net  sorumluluğu ve güvencesi

 

Kargo firması Pazar, resmi tatil altındadır.

 

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel Tablolar için özel kutusunda, ürün fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte çok özel ambalajında belirteceğimiz adrese güvenli olarak teslim edilir.

 

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stokumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için 3-4 iş günü)

 

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

 

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilen dirilirsiniz.

 

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi www.sanatsepeti.net e geri getirir.

 

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.sanatsepeti.net  sipariş yetkilisine iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bildirimler
Promosyon Ürünlerimizi İnceleyiniz