Menu
Sepetiniz
Tüm ürünlerde % 20 indirim Şimdi Alışveriş Yapın

Sanat Blog RSS Yayını

09 Apr Yağlı Boya Kursları
yasarkarakuzu 0 8934
YAĞLI BOYA KURSLARI, Yağlı Boya Kurslarımız birebir veya gruplar halinde verilmektedir. Klasik yağlı boya tekniklerinin yanı sıra sanat akımlarının bize kazandırdığı boya sürüşleri, modern ve soyut tekniklerle de dersler zenginleştirmiştir. Hafta içi ve hafta sonu grup seçenekleri mevcuttur. Hafta içi gruplar 01 Ekim – 30 Mayıs arasında, haf..
09 Apr Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları
yasarkarakuzu 0 1033
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTELERİNE HAZIRLIK KURSLARIMIZ Sevgili Üniversite Adayları; Bir dershanenin başarısı üniversiteye yerleştirdiği öğrenci sayısıyla orantılıdır. Başarı; programlı bir çalışma sistemiyle, deneyimli, disiplinli ve özverili bir kadro ile mümkündür. 1989 yılından beri üniversiteye öğrenci hazırlamaktayız. Resim İs Öğretmenliği, Ç..
08 Apr Çocuklarla Hobi Edindirme Kursları
yasarkarakuzu 0 209
Çocukların hayal güçleri sınırsızdır. Uçsuz bucaksız ve derindir. Anne ve babalar da çocuklarının bu hayal gücü karşısında çoğu zaman hayrete düşmektedir. Herhangi bir obje ya da hareketleri için hayal dünyalarını dışarı vurdukları zaman anne ve babalar bu duruma hayranlık duymaktadır. Her anne ve baba çocuğunun en iyi koşullarda yetişmesini v..
08 Apr Heykel Kursları
yasarkarakuzu 1 14447
HEYKEL KURSLARIMIZ, Heykel kurslarımızda kişilerin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Bu talep şöyle gerçekleşmektedir. Kişiler veya gruplara, kurs saatlerini öğretmenle birlikte karar vermektedirler. Kurs ücretli özel dersler şeklinde verilmektedir. Gün ve saatler sizinle birlikte kararlaştırılabilir. Hafta sonu veya akşam saatlerinde ..
08 Apr Güzel Yazı Kursları
yasarkarakuzu 0 648
GÜZEL YAZI KURSLARIMIZ, Kaligrafi sanatıyla ilgilenen, öğrenmek isteyen ve geliştirmek isteyenler için profesyonel bir kaligrafi merkezi hazırlamıştır. Eğitimlerimiz kişiye özel ve gruplara özel verilmektedir. Çocuklarınızın Geleceklerinde Başarı ve Mutlulukları İçin Etkileme ve Liderliği İçin Bu Eğitimden Birini Düşünebilirsiniz. Bir İmza Bir ..
08 Apr Ebru Kursları
yasarkarakuzu 0 765
EBRU SANATI KURSLARI,   Ebru kurslarımız birebir özel ders olarak veya gruplara verilmektedir. Saat ve gün sizinle birlikte kararlaştırılabilir. 1. Kur toplamda 16 saattir. Ebru malzemeleri kursa ait olarak veya öğrencinin kendisine ait olarak iki türlü fiyatlandırmak tayız. Dileyen öğrenciler 2. Kura devam ederek daha profesyonel anlamda ebr..
08 Apr Fotoğrafçılık Kursları
yasarkarakuzu 0 8192
Fotoğraf çekmek pek çok insanın sevdiği bir şey olmasına karşın iyi fotoğraf çekme teknikleri bilinmemektedir. Bu nedenle amatör fotoğrafçılık anlamında sizlere yardımcı oluyor ve sizlerin istediğiniz gibi sanatsal değerleri olan fotoğrafları çekebilmenizi verdiğimiz kurslar ile sağlıyoruz. Fotoğrafçılık kursları arasında en iyi eğitimi biz vermek..
08 Apr Karakalem Kursları
yasarkarakuzu 0 6053
KARAKALEM KURSLARI, Karakalem kurslarımızda güzel sanatlara hazırlık veya özel ders seklinde yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu grup seçenekleri mevcuttur. Hafta içi gruplar 01 Ekim - 30 Mayıs arasında,  hafta sonu grupları ise 12 boyunca devam eden gruplardır.  Mayıs sonu veya Haziran ayının ilk haftası, yapılan çalışmalar beğeniye sunula..
08 Apr Çocuklar İçin Resim Kursları
yasarkarakuzu 0 10866
ÇOCUĞUNUZDAKİ SANAT YETENEĞİNİ KEŞFEDİN... Anadolu güzel sanatlar resim kursunda 06 - 13 yaş grubu çocuklarımız resim, suluboya, yağlıboya, moda tasarımı, heykel, seramik, cam vitray, çalışmaları yaparak güzel sanatlara ilk adımlarını atarlar. Bir yandan çeşitli boya malzemelerinin kullanımlarını ve uygulama biçimlerini öğrenirken, bir yand..
02 Aug Hobi Sanat Kurslarımız
yasarkarakuzu 0 597
HOBİ ANADOLU SANAT EĞİTİM KURUMLARI Yağlı Boya Kursları, Kara kalem Kursları, Heykel Kursları, Fotoğrafçılık Kursları, Hat ve Tezhip Kursları, Güzel Yazı ve Kaligrafi Kursları, Ahşap Boyama Kursları ve Ebru Kursları Bu Arada Gelmek İsterseniz Web Tasarım Kursları, Photoshosp Kursları, Karikatür Kursları, Stilistlik Kurslar..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Bildirimler
Promosyon Ürünlerimizi İnceleyiniz