Menu
Sepetiniz
Tüm ürünlerde % 20 indirim Şimdi Alışveriş Yapın

Hakkımızda

Risusart olarak bizler çalışmalarımızı güzel sanatlarda çizim yapan öğrencilerimizin öğretim görevlisi hocalarımızın sanatçı dostlarımızın orijinal İşlerini satmayı hedeflemekteyiz. Orijinal iş satın almayı hedefleyen müşterilerimizi uygun fiyatlara sanat ürünleriyie tanıştırmayı aracı olmayı hedeflemektedir.

Risusart ailesi olarak sanat ürünleri ve orijinal eserleri satmayı hedeflemektedir. Sizlerde bu hedeflerde yararlanmayı düşünüyorsanız Bizlere katılabilirsiniz.

Anadolu olarak 1996 dan beri Çukurova bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Anadolu Sanat kurs ve sanat eğitimi konusunda uzmanlaşmış, Anadolu Market İnternet marketçiliği ve Anadolu Reklam ise reklamcılık ve tanıtım konusunda uzmanlaşmıştır.
 
Anadolu Güzel Sanatlar Merkezi Verdiği Kurslarla Adana Çevresinde Birçok Öğrencinin Hedeflerine Yardımcı olmuştur. Her yıl 60 Öğrencinin Güzel sanatların Kazanmasında Katkıda Bulunmaktadır. Hobi Eğitim Kurslarıyla Kişilerin Daha Yaşanılır Bir Adana İçin Çaba Harcamaktadır. Yağlı Boya Kursları Fotoğraf Kursları Ebru Kursları, Hat ve Tezhip Kursları Moda Kursları, Karikatür Kursları, vb Kurslarla Kişilerin Yaşantılarına ve Hobi Edinmelerine Katkı Sağlamaktadır.
 
Şirketimiz bilgisayar kontrollü makinelerle üretim konusunda faaliyet göstermektedir. ANADOLU REKLAM olarak gerek kendi tasarımları gerekse müşteri istekleri doğrultusunda üretim yapmaktayız. Ayrıca geniş CNC, Roytor, Dijital Jed, makine ve ekipmanları sayesinde reklam, tabela ve tüm üretim sektörlerine imalat yapmaktayız.
 
Özel imalat konusunda da bir hayli tecrübe sahibi olan şirketimiz özellikle az miktarda yapılması gereken ürünleri başarıyla üretmektedir. Belirli bir çizim olsun ya da olmasın herhangi bir ürün müşteri tarifleri doğrulusunda başarı ile uygulanmaktadır.

 

Bildirimler
Promosyon Ürünlerimizi İnceleyiniz